SETKÁNÍ, KTERÉ…

 • ... bude o vás a pro vás.
 • ... vás naplní poznáním.
 • ... bude léčivé.
 • ... rozproudí vaši energii.
 • ... odpoví na vaše tajné otázky.
 • ... bude intimní.
 • ... vás posune blíže k vrcholu.

O ČEM BUDE ŘEČ

ANATOMIE A FUNKCE PÁNEVNÍHO DNA

Jak svaly pánevního dno vypadají, kde se nachází a jak fungují. Jaká je spojitost mezi svaly pánevního dna a vzpřímeným držením těla. Jak pánevní dno ovlivňuje náš dech.Jaké obtíže vznikají při dysfunkci pánevního dna a jaké je řešení.

EMOCE, ENERGIE, SEXUALITA

Pánevní dno jako pokladnice našich emocí, životní i sexuální energie. Nevyjádřené emoce a fyzické obtíže v oblasti pánevního dna. Naše sexualita jako hnací motor. Probuzení ženskosti a sebelásky skrze práci s pánevním dnem.

VAGINÁLNÍ NAPÁŘKA

Co to je bylinné vaginální napařování a jaká je jeho historie. Proč napářku dělat. Jaké obtíže lze pravidelným napařováním řešit. Proč je dobré napařovat i když nemám obtíže. Jaký vliv má bylinné napařování na mou ženskost.

CO VÁS ČEKÁ PRAKTICKY

 • nácvik aktivace i relaxace svalů pánevního dna
 • nácvik uvědomění si souhry dechu a pánevního dna
 • celotělová relaxace
 • vizualizace pánevní oblasti
 • vaginální napářka
 • možnost vzájemného sdílení

Seminář můžete mít za 1.500 Kč

Co je v ceně?

Výukové materiály, jedna dávka bylin k napařování, drobné občerstvení, praktické zkušenosti všech lektorek k nezaplacení.

Jsou nějaké bonusy?

ANO! Sleva 15 % na sezení nebo masáž s Helenou Mošnovou. Sleva 10 % na vstupní vyšetření v centru Pohyb lidem. Možnost zakoupení bylin na vaginální napářku.

CO O SOBĚ ŘÍKAJÍ LEKTORKY SEMINÁŘE?

Mgr. Hana Panáčková

Jsem fyzioterapeutka a zakladatelka centra Pohyb lidem. Zaměřuji se na léčbu obtíží pohybového systému pomocí metody Neurac.
Jsem také žena, která má velké sny a touhy. Mou největší touhou je v současné době ukazovat lidem, že pohyb je něco mnohem víc než jen práce svalů. Pohyb těla rozproudí i naši mysl a stagnující životní energii.
Ve své praxi se specializuji na potíže vzniklé kvůli dysfunkci svalů pánevního dna. Ukazuji ženám, jak objevit sílu na dně své pánve.
Těším se, až to ukážu i vám.

Mgr. Helena Mošnová, CSB

Jsem psychoterapeutka a v rámci své praxe se věnuji vzdělávání a terapii v kontextu sexuality, intimity a partnerských vztahů. Podporuji ženy v období kolem těhotenství a porodu. Absolvovala jsem také roční akreditovaný kurz Školy pánevního dna. Co mě vtáhlo do kurzu Školy pánevního dna? Potíže s inkontinencí a krize partnerství, které se objevily po porodu. Jak často říkám svým klientkám, porod hodně změní. To, co vám v partnerství, sexualitě a intimitě nefungovalo, tak se jen zvětší. A to, co fungovalo, se změní :-D. Vrátila jsem se k tantře, která mě vždycky zajímala, prošla několika výcviky a kurzy, zejména dlouhým a intenzivním výcvikem Sexological Bodywork.
A jak to souvisí s pánevním dnem? No, sex a emoce velmi úzce. A já po tom všem zjistila, že to ještě není ok a že potřebuji vědět více. Pro sebe i pro svou praxi s klienty. Proto jsem skočila rovnýma nohama do lektorského kurzu Renaty Sahani. Najednou mi jasně zapadaly do skládačky věci, které mi tak trochu plavaly. Taky jsem si spravila potíže s inkontinencí a začala pánevní dno vědomě používat.
Používejte své pánevní dno, bude se vám lépe žít.

Ing. Eliška Valová

Mám několik oblastí, ve kterých se pohybuji. Každá zvlášť a navíc jejich součet mi dává smysl. Jsem vlastně taková ,,pohodářka”, protože výsledkem všeho je podpora pohody a zdraví. Pod vedením Moniky Valové šířím povědomí o vaginální napářce v okolí Hradce Králové. Napářka, v níž se potkává hned několik účinných metod — termoterapie, hydroterapie, fytoterapie a aromaterapie je navíc i skvělou formou relaxace a nacházení času pro sebe. A která z nás toto nepotřebuje ještě zdokonalit, že ano.
Vedle toho se věnuji zpracování placenty (www.barevnadula.cz), ta též podporuje svými účinky návrat do zdraví. Jsem autorkou projektu Náročné dítě (www.narocnedite.cz), mám báječného muže Ondru a dva rozkošné synáčky.
Těším se na setkání s vámi!

MOŽNÁ VÁS NAPADÁ…

Ano! A není třeba mít obavy či stud. Napářka proběhne na závěr semináře. V době, kdy bude v místnosti již příjemné přítmí a klid. Napařovat se budou vždy maximálně čtyři ženy současně. Napářka se samozřejmě provádí bez spodního prádla, ALE každá žena bude mít během napařování oblečenou svou sukni a bude zabalena do deky, aby byla v teple. Bude také zajištěno soukromí na přípravu k napařování. Během napařování můžete být sama v sobě v tichosti nebo může sdílet své pocity.

Ano, vaginální napářka je součástí semináře. V ceně máte také jednu dávku bylin k napařování. Pokud se však z jakýchkoli důvodů rozhodnete napařování nepodstoupit, nikdo vás do toho samozřejmě nebude nutit. 

Vaginální napařování se nedoporučuje provádět v průběhu menstruace a během těhotenství (v těhotenství až v posledním měsíci před porodem).

Ne. Záleží na každé z vás, co se rozhodnete s ostatními sdílet.

Ano, během cvičení, vizualizace i relaxace budete oblečené. Doporučujeme pohodlný oděv, který nikde netlačí a nestahuje.

MÁTE DALŠÍ OTÁZKY?

KONTAKTUJTE NÁS

777 932 362

info@pohyblidem.cz