8 týdnů offline terapií a konzultací

O pánevním dnu intenzivně

Odstranění potíží a bolestí v těle a v pánevním dnu

Více jak 14 hodin terapií a konzultací, set k bylinné napářce, e-booky o pánevním dnu, překvapení, tělo bez bolesti, nová energie, naladění na svou vnitřní ženu a napojení se na sebe sama.

Mým záměrem je věnovat vám maximum péče a energie. Předat vám zkušenosti a znalosti tak, abyste začaly své pánevní dno cítit a vnímat. Chci, abyste ve svém těle pocítily lehkost a novou energii. Cílem také je, abychom odstranily případné bolesti, které se ve vašem těle objevují.

Základní informace

 

Doba trvání

8-10 týdnů (záleží na termínech jednotlivých terapií a konzultací)

Cena

35 000 Kč (lze rozdělit do tří splátek – 12 000,-, 12 000,- a 11 000,-)

ZAČÁTEK PROGRAMU

Kdykoliv během roku

Co je součástí?

Diagnostika, terapie a terapeutická masáž, konzultace, kompletní set pro domácí napařování, e-booky (Síla na dně a O pánevním dnu aktivně), překvapení

Forma

Osobní setkávání v centru Pohyb lidem s.r.o. (Hradec Králové)

Pro všechny ženy, které se chtějí hluboce napojit na sebe a na svoje tělo.

Co získáte?

Diagnostika, terapie a terapeutická masáž v centru Pohyb lidem s Mgr. Hanou Panáčkovou

 • 1x Úvodní konzultace, vyšetření a diagnostika (150 minut).
 • 1x Dvouhodinová terapie + masáž (120 minut).
 • 2x Terapie + masáž, každá v délce hodinu a půl (2x 90 minut).
 • 3x Hodinová terapie (3x 60 minut).
 • Celkem více než speciálních 10 hodin osobního kontaktu se mnou.

Konzultace s Mgr. Helenou Mošnovou, CSB

 • 1x Dvouhodinová konzultace dle vašich osobních potřeb a přání (120 minut).

Konzultace s Mgr. Eliškou Valovou

 • 1x Dvouhodinové setkání s cílem vysvětlit vám vše o ženské bylinné napářce.
 • Součástí bude také praktická část, kdy si napářku za doprovodu Elišky provedete. Na toto setkání můžete přijít také se svou blízkou kamarádkou. Díky tomu vytvoříte malý ženský kruh a efekt bylinné napářky tak bude ještě lepší (120 minut).

Kompletní set pro domácí napařování

 • 1x Steamy set (v sadě je hrnec k vaření bylin a následnému napařování, pohodlné sedátko k provádění samotné napářky, balení bylin na 12 napařovacích dávek; byliny vybereme po konzultaci s Mgr. Monikou Valovou dle vašich aktuálních potřeb)

Zde malá poznámka:

Proč je bylinná napářka součástí tohoto programu? Protože bylinné napařování k pánevnímu dnu patří. Sama s ní mám zkušenost a pomáhá mi nejen k úpravě menstruačního cyklu. Je to pro mě prostředek k napojení se sama na sebe. Uvolňuje mě. Zlepšuje můj sexuální život. Mnohem víc vnímám svou ženskost a křehkost. A navíc – díky bylinné napářce se můžete zbavit mnohých pánevních neduhů. Proto je součástí tohoto programu. Více o napářce se dozvíte zde.

E-booky

 • E-book Síla na dně (Potřebný základ o pánevním dnu. Základní praktické cvičení.)
 • E-book O pánevním dnu aktivně (Shrnutí všeho, co se budeme o pánevním dnu v rámci programu O pánevním dnu intenzivně probírat a vysvětlovat. Bude to váš průvodce v dalších dnech, kdy budete v objevování svého pánevního dna pokračovat.)

V ceně programu je také překvapení, které vám obrátí naruby pohled na sebe samu.

To vše za 35 000,-

Kdo vás programem provede

Mgr. Hana Panáčková

“Jsem fyzioterapeutka, zakladatelka centra Pohyb lidem a budu vaší hlavní průvodkyní v programu O pánevním dnu intenzivně. V terapii se zaměřuji na léčbu obtíží pomocí metody Neurac.

Jsem také žena, která má velké sny a touhy. Mou největší touhou je v současné době ukazovat lidem, že pohyb je něco mnohem víc než jen práce svalů. Pohyb těla rozproudí i naši mysl a stagnující životní energii.

Ve své praxi se specializuji na potíže vzniklé kvůli dysfunkci svalů pánevního dna. Ukazuji ženám, jak objevit sílu na dně své pánve. Pánevním dnem se zabývám už více než 10 let a za tu dobu mě fascinuje stále více propojenost s dalšími ženskými tématy. Sexualita, spokojenost, sebevědomí, partnerství.

Těším se, až vám pomůžu uvidět sebe skrze své tělo jasněji než kdy dřív.”

www.hanapanackova.cz, www.pohyblidem.cz

Mgr. Helena Mošnová, CSB

“Jsem psychoterapeutka a v rámci své praxe se věnuji vzdělávání a terapii v kontextu sexuality, intimity a partnerských vztahů. Podporuji ženy v období kolem těhotenství a porodu. Absolvovala jsem také roční akreditovaný kurz Školy pánevního dna. Co mě vtáhlo do kurzu Školy pánevního dna? Potíže s inkontinencí a krize partnerství, které se objevily po porodu. Jak často říkám svým klientkám, porod hodně změní. To, co vám v partnerství, sexualitě a intimitě nefungovalo, tak se jen zvětší. A to, co fungovalo, se změní :-D. Vrátila jsem se k tantře, která mě vždycky zajímala, prošla několika výcviky a kurzy, zejména dlouhým a intenzivním výcvikem Sexological Bodywork.
A jak to souvisí s pánevním dnem? No, sex a emoce velmi úzce. A já po tom všem zjistila, že to ještě není ok a že potřebuji vědět více. Pro sebe i pro svou praxi s klienty. Proto jsem skočila rovnýma nohama do lektorského kurzu Renaty Sahani. Najednou mi jasně zapadaly do skládačky věci, které mi tak trochu plavaly. Taky jsem si spravila potíže s inkontinencí a začala pánevní dno vědomě používat.
Používejte své pánevní dno, bude se vám lépe žít.”

www.helenamosnova.cz

Mgr. Eliška Valová

“Mám několik oblastí, ve kterých se pohybuji. Každá zvlášť a navíc jejich součet mi dává smysl. Jsem vlastně taková ,,pohodářka”, protože výsledkem všeho je podpora pohody a zdraví. Pod vedením Moniky Valové šířím povědomí o vaginální napářce v okolí Hradce Králové. Napářka, v níž se potkává hned několik účinných metod — termoterapie, hydroterapie, fytoterapie a aromaterapie je navíc i skvělou formou relaxace a nacházení času pro sebe. A která z nás toto nepotřebuje ještě zdokonalit, že ano. Vedle toho se věnuji zpracování placenty , ta též podporuje svými účinky návrat do zdraví. Jsem autorkou projektu Náročné dítě , mám báječného muže Ondru, dva rozkošné synáčky a jednu sladkou holčičku.
Těším se na setkání s vámi!”

www.barevnadula.czwww.narocnedite.cz

Díky spolupráci s Helenou Mošnovou a Eliškou Valovou a také s Monikou Valovou, která pomůže s výběrem bylin bude efekt z programu ucelený a komplexní.

A o ucelenost a komplexnost mi jde především. Chci, aby se propojilo vaše tělo s vaší ženskou duší a podstatou. Tam budeme po celou dobu směřovat a věřím, že společnými silami se nám to také podaří.

Jaké jsou podmínky programu?

 • Jednotlivé termíny fyzioterapie v rozestupech maximálně 14 dní.
 • Objednání všech termínů fyzioterapie v centru Pohyb lidem před začátkem celého programu. Jedině takto lze docílit požadovaného efektu z programu. V případě nemoci nebo jiných vážných osobních důvodů je samozřejmě možné termíny změnit. Všechny konzultace je však potřeba vybrat nejpozději čtyři měsíce od začátku programu.
 • Platbu případných jednotlivých splátek (12 000 Kč, 12 000 Kč a 11 000 Kč) je možné provést maximálně ve třech po sobě jdoucích měsících.

Máte zájem do programu vstoupit a chcete platit na splátky Kontaktujte mě.